مراحل طراحی سایت

متناسب با نیازهای کسب‌وکار مشتریان مان وب سایت طراحی می کنیم

مراحل طراحی سایت سکوی برتر

طراحی و بهینه سازی سایت نیازمند یک فرآیند است تا نیازهای مشتری بخوبی دیده و سپس به درستی پیاده سازی شود. ما در کنار شما خواهیم بود تا نیازهای کسب و کار شما را به طور دقیق شناسایی کنیم، وب سایت کارآمد و در عین حال کاربرپسند  برای شما طراحی و توسعه دهیم.

طراحی سایت توسط سکوی برتر دارای فرایند و روال‌های مشخص و تعریف شده‌ای است تا در کمترین زمان ممکن وب‌سایت و یا برنامه کاربردی موردنیاز مشتریان با بهترین کیفیت تکمیل و تحویل مشتری داده شود و بدین‌وسیله رضایت کامل مشتریان حاصل شود. 

فاز شناخت

1

فاز تحلیل نیازمندی‌ها

2

طراحی وایرفریم

3

طراحی گرافیکی قالب

4

برنامه‌نویسی وب‌سایت

5

تست و بازنگری سایت

6

آموزش وب‌سایت

7

پشتیبانی سایت

8

 تیم طراحی سکوی برتر حتی پس از تحویل وب‌سایت در کنار مشتریان خود است تا نیازمندی‌های آتی آنها نیز به‌راحتی توسعه یابد. در زیر به شرح تمام مراحل می پردازیم:

مرحله اول

شناخت نیازمندی‌های مشتری

بدون شک مهم‌ترین مرحله طراحی سایت، شناخت نیازهای مشتری به طور دقیق است تا بتوان بر اساس آن امکانات و فیچرهای موردنیاز وب‌سایت و یا برنامه کاربردی استخراج کرد.  

مرحله اول

مرحله دوم

تحلیل نیازمندی‌های مشتری

بعد از استخراج نیازمندی‌های کسب‌وکار مشتری، تیم فنی به تحلیل و بررسی اطلاعات جمع‌آوری‌شده از فاز شناخت و حتی در صورت وجود تحلیل وب‌سایت قبلی مشتریان می‌نماید. تا امکانات و فیچرهای موردنیاز کارفرما به طور دقیق استخراج شود. در این مرحله کارفرما می‌بایست اطلاعات کسب‌وکار خود را مانند لوگوی تجاری، رنگ سازمانی، اطلاعات تماس، لیست خدمات و یا نمونه محصولات فروشگاهی، متن درباره ما و … را برای تیم فنی ارسال نماید.

مرحله دوم

مرحله سوم

طراحی وایرفریم

در این مرحله تیم فنی سکوی برتر باتوجه‌به نتایج حاصل از تحلیل نیازمندی و امکانات موردنیاز مشتری، نقشه کلی صفحات سایت را طراحی می‌کنند. در طراحی وایرفریم ساختار کلی صفحات و چیدمان عناصر و امکانات مختلف کسب‌وکار مشتری مشخص می‌شود.

مرحله سوم

مرحله چهارم

طراحی گرافیکی قالب سایت

در این مرحله، بر اساس طراحی وایرفریم اولیه که به تأیید کارفرما نیز رسیده است، تیم فنی اقدام به طراحی گرافیکی صفحات وب‌سایت و یا برنامه کاربردی مشتری می‌نماید.

مرحله چهارم

مرحله پنجم

برنامه‌نویسی یا کدنویسی وب‌سایت

در این مرحله که قلب اصلی وب‌سایت یا برنامه کاربردی است، باتوجه‌به طرح اولیه وایرفریم و طرح گرافیکی تمپلیت سایت که در فازهای قبل حاصل شده است تیم فنی سکوی برتر، اقدام به برنامه‌نویسی می‌نماید تا نیازهای خاص کسب‌وکار اینترنتی مشتری به طور کامل برآورده شود. این مرحله می‌تواند هم توسط سیستم‌های مدیریت محتوی (CMS) معروف جهانی مانند وردپرس و جوملا و … صورت گیرد و یا در صورت نیاز مشتری توسط  فریم‌ورک‌های استاندارد PHP مانند Symfony،laravel  و یا Zend Framework اقدام به کدنویسی از پایه نمود.

مرحله پنجم

مرحله ششم

تحویل نسخه دمو جهت تست و بازنگری سایت

در این مرحله، یک نسخه از سایت در فضای هاست تستی فراهم شده و در اختیار کارفرما قرار می‌گیرد تا برای مدت یک هفته با سایت به‌عنوان هم کاربر نهایی و هم مدیر وب‌سایت کار کند. درصورتی‌که در این مرحله کارفرما درخواست تغییرات جدید در سایت داشته باشد باتوجه‌به این که مراحل طراحی و پیاده‌سازی قبلاً به توافق و تأیید کارفرما رسیده است و نیازمند صرف زمان مجدد تیم فنی می‌باشد، تیم فنی اقدام به بررسی تغییرات درخواستی می‌کند درصورتی‌که این تغییرات زمان بر و بیش از 10 در صد باشد، برای اعمال تغییرات و نیازمندی‌های جدید کارفرما فاکتور جداگانه صادر خواهد شد.

مرحله ششم

مرحله هفتم

تحویل و آموزش استفاده از وب‌سایت

پس از اتمام مراحل طراحی سایت، طی یک جلسه تمامی امکانات پنل مدیریت سایت و نحوه کاربری آن به کارفرما آموزش داده می‌شود.

مرحله هفتم

مرحله هشتم

پشتیبانی رایگان

بعد از تحویل سایت طراحی شده توسط سکوی برتر مشتریان تا یک ماه از خدمات پشتیبانی رایگان بهره‌مند هستید و پس از آن می‌توانید در صورت نیاز اقدام به خرید پکیج‌های پشتیبانی سایت به‌صورت ماهانه و یا سالانه نمایید.

مرحله هشتم

نیاز به مشاوره دارید؟

کسب‌وکار شما شایسته وب‌سایتی جذاب است که به آن افتخار کنید!

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از تازه ترین خبر و تخفیف ها آدرس ایمیل خود را وارد کنید و عضو خبرنامه سکوی برتر شوید.

اسکرول به بالا