پرسش و پاسخ های متداول طراحی سایت سکوی برتر

پرسش های متداول

برخی از سؤالات متداول مشتریان درباره نحوه درخواست طراحی سایت توسط سکوی برتر به شرح زیر می‌باشد. 

قیمت طراحی سایت بستگی به عوامل متعددی مانند امکانات و نیازمندی‌های مشتری متفاوت خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به صفحه قیمت طراحی سایت می‌توانید از تعرفه پکیج‌های طراحی سایت سکوی برتر مطلع شوید.

مدت‌زمان طراحی وب‌سایت بسته به نیازمندی و امکانات درخواستی مشتری متفاوت خواهد بود. هر چه مشتری نیاز و خواسته‌های خود را شفاف‌تر بیان کند و قادر به ارسال اطلاعات اولیه خود مانند ارسال کاتالوگ محصولات، تصاویر، لوگو … برای تیم توسعه و طراحی باشد و همکاری بیشتری در طول انجام پروژه با تیم طراحی نماید، روال انجام طراحی سایت سریع‌تر پیش خواهد رفت. تیم مهندسی سکوی برتر، تمام توان خود را به کار خواهند گرفت تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام به طراحی سایت و تحویل به مشتری نمایند و به طور معمول روال انجام کاربین دو تا سه هفته کاری طول خواهد کشید.

باتوجه‌به این که در مراحل اولیه درخواست طراحی سایت طی جلسه‌های متعدد نیازهای کسب‌وکار مشتری استخراج می‌گردد، درصورتی‌که بعد از تحویل اولیه طراحی سایت مشتری احساس نیاز به امکانات بیشتری داشته باشد می‌بایست نیازهای جدید مشتری مجدد بررسی و برای اعمال تغییرات جدید برآورد هزینه شود درصورتی‌که تغییرات جزئی باشد نیاز به دریافت هزینه نخواهد شد ولی درصورتی‌که نیازمند طراحی و برنامه‌نویسی امکانات بیشتری باشد با برآورد هزینه‌های احتمالی این امر محقق خواهد شد.

در مرحله عقد قرارداد 40% پیش‌پرداخت طراحی سایت دریافت خواهد شد و در مرحله تأیید طرح گرافیکی اولیه سایت 40% از مبلغ قرارداد پرداخت می‌شود، در نهایت پس از تحویل سایت بر بستر اینترنت و تأیید توسط کارفرما 20% از مبلغ قرارداد نیز تسویه خواهد شد.همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر  با مراجعه به صفحه مراحل طراحی سایت می‌توانید روال طراحی سایت توسط سکوی برتر را مطالعه بفرمائید.

بعد از تحویل سایت طراحی شده توسط سکوی برتر مشتریان تا یک ماه از خدمات پشتیبانی رایگان بهره‌مند هستید و پس از آن می‌توانید در صورت نیاز اقدام به خرید پکیج‌های پشتیبانی سایت به‌صورت ماهانه و یا سالانه نمایید.

نیاز به بهبود کسب و کار خود دارید؟

کسب‌وکار شما شایسته وب‌سایتی جذاب است که باعث رونق روز افزون کسب و کار شما شود.

ارسال سوالات و نظرات شما

درصورتی‌که پاسخ سؤالات خود را در موارد مذکور یافت نکردید می‌توانید از طریق فرم زیر سؤالات و یا نظرات خود برای کارشناسان سکوی برتر ارسال نمایید تا در اسرع وقت پاسخ داده شوند.

اسکرول به بالا